Treurwilg in stukken

Tot grote verrassing lag zondagochtend een treurwilg bij de vijver van de Rollandslaan in stukken.

_dsc8527_dsc8526_dsc8525

Comments

  1. Huub Blank zegt

    Zaterdagavond rond 18.15 u. hoorden we een harde dreun buiten, dachten aan een verkeersongeluk . Dus mijn vrouw en ik renden naar buiten, en met ons nog enkele buren .
    En inderdaad lag de mooie treurwilg zo ongeveer in tweeën . Gelukkig miste hij mijn auto op een meter afstand en je moet er niet aan denken wat er was gebeurd als er iemand net op het voetpad had gelopen . De boom is blijkbaar in zeer slechte staat want het was zo’n beetje windstil.. Anderhalf à twee jaar geleden is hij nog helemaal teruggesnoeid, ik meen me te herinneren na die zomerstorm van vorig jaar….

    • Mia Oehlen zegt

      Ik wist zondagochtend ook niet wat ik zag…,.
      Wat jammer van die boom, hij was zo beeldbepalend. voor de wijk…
      .Ik hoop dat ze de andere helft tijdelijk nog wat kunnen oplappen, aan een soort van infuus…. want er verdwijnt gaandeweg steeds meer groen in onze wijk….
      Mia Oehlen.

Speak Your Mind

*